Menu

Kontakt os

 

Klubhus og baner:
Ny Harløsevej 17F
3320 Skævinge
Parkering: Skolens p-plads

                                                                      

Kontaktliste for klubben.                      

ISS Kontakt  formand@iss-fodbold.dk
Formand Jesper Rasmussen
tlf. 2684 9545
jesper_rasmussen@msn.com
Ungdomskoordinator & administration Rudi Dalsgaard
tlf. 2465 8009
rudi.dalsgaard@gmail.com
Kasserer

Morten Andersen
tlf. 2371 4314
kasserer@iss-fodbold.dk

Medlemsregistrering

Anders Thomsen
medlemsinfo@iss-fodbold.dk

Sponsorer Simon Hostrup Grønnemose
tlf. 2679 7777
hostrups@hotmail.com
Materialer Alexander Porsgaard
tlf. 2230 9519
alexander.porsgaard@live.dk
Web  Anders Juul Jensen
juleulven@hotmail.com

 Under hver enkelt hold kan trænernes kontaktoplysninger ses.