Menu
Klubnyt 24. oktober kl. 15:56
Aktiviteter Vinteren 2017
Klubnyt
Påske Camp i Skævinge
Klubnyt
Flot Idrætspris til Klub Frivillig
Klubnyt
Hamborg Tur - HSV - Hertha Berlin
Klubnyt
Indendørs forbold i Skævinge
Klubnyt
Blog fællesskab
Klubnyt
Festlig afslutning på udesæsonen 2016
Klubnyt
Fodboldtur til Hamborg
Klubnyt
2004 nr. 2 ved Guaraná Futsal Cup
Live-score
Klubbens Kampe
December 2017
2.
lørdag
11.00
HSV
Kvinder
U13
U13 Piger 3 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
2.
lørdag
12.30
HSV
Kvinder
Senior
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD • P2
Brødeskov Stadion Kunst
BK Avarta
Brødeskov Stadion Kunst
3.
søndag
09.12
Virum-Sorgenfri BK (2)
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
HSV
Blovstrødhallen
3.
søndag
09.48
HSV
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
AC Gilleleje
Blovstrødhallen
3.
søndag
10.00
Stenløse BK
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Stenløse Stadion
IS Skævinge
Stenløse Stadion
3.
søndag
10.24
HSV
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
Farum BK
Blovstrødhallen
3.
søndag
10.48
FFB
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
HSV
Blovstrødhallen
3.
søndag
12.30
HIK
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (04) VinterBOLD • Pulje 1
Kunst, HIK
HSV
Kunst, HIK
3.
søndag
13.00
IS Skævinge
Herrer
U19
U19 Drenge Futsal (99-00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
Lynge-Uggeløse IF
Blovstrødhallen
3.
søndag
14.00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herrer
U19
U19 Drenge Futsal (99-00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
IS Skævinge
Blovstrødhallen
3.
søndag
14.48
Snekkersten IF
Herrer
U19
U19 Drenge Futsal (99-00) • Pulje 1
Blovstrødhallen
IS Skævinge
Blovstrødhallen
7.
torsdag
17.00
HSV
Kvinder
U13
U13 Piger 3 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
KBK Hillerød
Brødeskov Stadion Kunst
9.
lørdag
10.00
IS Skævinge
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Brødeskov Stadion Kunst
Hillerød Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
9.
lørdag
10.00
IS Skævinge
Herrer
U11
U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
9.
lørdag
11.00
Snekkersten IF
Kvinder
U15
U15 Piger Futsal (03) • Pulje 1
Gundsølillehallen
HSV
Gundsølillehallen
9.
lørdag
11.30
IS Skævinge
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Hareskov IF
Brødeskov Stadion Kunst
9.
lørdag
11.48
Allerød Fodbold Klub
Kvinder
U15
U15 Piger Futsal (03) • Pulje 1
Gundsølillehallen
HSV
Gundsølillehallen
9.
lørdag
12.36
HSV
Kvinder
U15
U15 Piger Futsal (03) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Hørsholm-Usserød IK
Gundsølillehallen
10.
søndag
09.00
IS Skævinge
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 49 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Birkerød Stadion Kunstgræs
10.
søndag
09.12
HSV
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Skævinge Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Skævinge Hallen
10.
søndag
09.18
Melby-Liseleje IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 49 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
IS Skævinge
Birkerød Stadion Kunstgræs
10.
søndag
09.48
AC Gilleleje
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Skævinge Hallen
HSV
Skævinge Hallen
10.
søndag
10.12
IS Skævinge
Herrer
U9
U9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 49 • Pulje 1
Birkerød Stadion Kunstgræs
Ølstykke FC (1)
Birkerød Stadion Kunstgræs
10.
søndag
10.24
Farum BK
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Skævinge Hallen
HSV
Skævinge Hallen
10.
søndag
10.48
HSV
Kvinder
U18
U18 Piger Futsal B (00) • Pulje 1
Skævinge Hallen
FFB
Skævinge Hallen
10.
søndag
12.00
IS Skævinge
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Brødeskov Stadion Kunst
Måløv BK
Brødeskov Stadion Kunst
10.
søndag
12.00
IS Skævinge
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov Stadion Kunst
10.
søndag
13.30
IS Skævinge
Herrer
U15
U15 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD • Pulje 2
Brødeskov Stadion Kunst
Måløv BK
Brødeskov Stadion Kunst
12.
tirsdag
16.45
Græsted IF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 1
Gribskovhallen Kunstgræs
IS Skævinge
Gribskovhallen Kunstgræs
16.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
IS Skævinge
Helsinge Stadion Kunstgræs
17.
søndag
11.00
HSV
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (04) VinterBOLD • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Farum BK
Brødeskov Stadion Kunst
17.
søndag
11.30
Farum BK
Herrer
U15
U15 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD • Pulje 2
Stavnsholt
IS Skævinge
Stavnsholt
17.
søndag
12.45
Hareskov IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Værløse Stadion Kunstgræs
IS Skævinge
Værløse Stadion Kunstgræs