Menu

Holdets stab

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 • Pulje 1

September 2017

IS Skævinge (3)
UHT
Hjemme
Baunehøj Stadion

Allerød FK (3)

FC Hornsherred (4)
4 - 5
Ude
Møllegårdhallen

IS Skævinge (3)
November 2017

IS Skævinge (3)
2 - 1
livescore
Hjemme
Brødeskov Stadion Kunst

Bjæverskov IF "Frem" (2)
April 2018

Slangerup & Omegn IF (2)
24. apr
Kl. 18.30
Ude
Slangerup Stadion

IS Skævinge (3)

KampprogramU14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 1

November 2017

Gundsø United
0 - 4
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs

IS Skævinge
December 2017

IS Skævinge
7 - 3
Hjemme
Brødeskov Stadion Kunst

Hareskov IF

Græsted IF
5 - 4
Ude
Gribskovhallen Kunstgræs

IS Skævinge
Januar 2018

IS Skævinge
2 - 1
Hjemme
Brødeskov Stadion Kunst

LSF
Februar 2018

Helsinge Fodbold
UDS
Ude
Helsinge Stadion Kunstgræs

IS Skævinge

Lynge-Uggeløse IF
27. feb
Kl. 17.15
Ude
Lyngehallen Kunstgræs

IS Skævinge
Marts 2018

Slagslunde-Ganløse IF
10. mar
Kl. 12.30
Ude
KIWI-Park

IS Skævinge

FC Hornsherred
11. mar
Kl. 11.00
Ude
Skibby Stadion Kunstgræs

IS Skævinge

IS Skævinge
24. mar
Kl. 15.00
Hjemme
Brødeskov Stadion Kunst

Stenløse BK

Holdets aktiviteterU14 Drenge

Februar 2018
27.
tirsdag

17:15 - 18:30

Kamp
Lynge-Uggeløse IF - IS Skævinge
Lynge Stadion
Marts 2018
10.
lørdag

12:30 - 13:45

Kamp
Slagslunde-Ganløse IF - IS Skævinge
11.
søndag

11:00 - 12:15

Kamp
FC Hornsherred - IS Skævinge
24.
lørdag

15:00 - 16:15

Kamp
IS Skævinge - Stenløse BK

Næste kampUngdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 • Pulje 1

Ude mod
Slangerup & Omegn IF (2)
24. apr
Kl. 18.30
Slangerup Stadion
Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 - Pulje 1

Næste kampU14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 1

Ude mod
Lynge-Uggeløse IF
27. feb
Kl. 17.15
Lyngehallen Kunstgræs
U14 Drenge 3 (04) VinterBOLD - Pulje 1

StillingU14 Drenge 3 (04) VinterBOLD • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hareskov IF 6 4 1 1 13
2 Græsted IF 6 4 1 1 13
3 Slagslunde-Ganløse IF 5 3 1 1 10
4 IS Skævinge 4 3 0 1 9
5 Stenløse BK 5 2 2 1 8
6 LSF 6 2 1 3 7
7 FC Hornsherred 5 1 3 1 6
8 Helsinge Fodbold 5 0 2 3 2
9 Lynge-Uggeløse IF 5 0 2 3 2
10 Gundsø United 5 0 1 4 1